Noorteühendus PÕLVKOND

Õppeprogramm muuseumides jätkub Prindi Saada link

koos-artikel-2014-02-02Juba teist korda osalesid noorsooühing Põlvkond ja Eesti Taekwon-do Liidu lapsed õppeprogrammis "Tallinna muuseumides". Sellel korral oodati lapsi Peeter I majas. Lastele tutvustati mitte ainult muuseumi ajalugu vaid nad said ka palju uut teada Peetri aegsetest Uue Aasta traditsioonidest.

 
Uue Aasta pidu Prindi Saada link

koos-artikel-2014-02-00Salme Kultuurikeskuses toimus igaaastane Uue Aasta pidu lastele. Värvikirev etendus Baba Jagaa ja Näärivana osalemisega ei jätnud kedagi ükskõikseks. Magusad kingitused ja üllatuste meri ootasid lapsi terve ürituse vältel. Ei jäetud kõrvale ka meie seeniore. Ka neile tuli külla Näärivana koos kingituste ja meelelahutusega.

 
Toiduained peolauale Prindi Saada link

koos-artikel-dets2013-03 Eestis elab enam kui 100 000 inimese puuduses või vaesuse piiril.Absoluutses vaesuses elab 45 000 last.

14. detsembril kogusid Eesti Taekwondo Liidu ja noorsooühinguse “Põlvkond” esindajad üheskoos Toidupangaga Lasnamäe keskuses annetusi peredele, kes on sattunud raskesse olukorda. 3 tunni jooksul koguti 5 suurt toidukäru. Täname kõiki aktsioonis osalejaid südamlikkuse ja soovi eest aidata!